Dnia 30 września w bibliotece odbyły się eliminacje szkolne do I MIEJSKO-GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA” DLA UCZNIÓW KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY WIELUŃ
Wyniki konkursu:
- Uczniowie klas I-III:
I miejsce – praca plastyczna Mai Grzesiak (kl. IIIb)
II miejsce – praca plastyczna Heleny Petrowicz (kl. IIb)
III miejsce – praca plastyczna Weroniki Myszor (kl. IIIc)
wyróżnienie – praca plastyczna Laury Skotnickiej (kl. Ib)
Skład jury:
Pani Barbara Chadrjan – przewodnicząca
Pani Katarzyna Karczyńska
Pani Aleksandra Koprowska
Do konkursu gminnego przechodzą prace osób, które zdobyły pierwsze trzy miejsca. Termin rozdania nagród i dyplomów zostanie podany w najbliższym czasie.
Organizatorzy