Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy Szkoły nr 5,
Z radością i wdzięcznością dziękujemy za Wasze niesamowite zaangażowanie i hojność w zbiórce karmy dla zwierząt. Dzięki Waszej wielkiej życzliwości udało się zgromadzić ogromną ilość karmy, która z pewnością pomoże naszym czworonożnym przyjaciołom przetrwać trudne chwile.
Wasza empatia i chęć niesienia pomocy są dla nas ogromną inspiracją. To właśnie dzięki takim działaniom świat staje się lepszym miejscem.
Serdecznie dziękujemy za Wasze otwarte serca i za to, że razem możemy czynić dobro.
Z wyrazami wdzięczności
Organizatorzy
Nowa galeria Pomoc dla psów ze schroniska została dodana do albumu fotograficznego
A.M.