11 lutego odbyły się eliminacje do konkursu ortograficznego mające na celu wyłonienie uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas konkursu głównego. W poszczególnych katgoriach zwyciężyli:
- uczniowie klas 7-8
Antonina Witkowska
Szymon Leś
Patrycja Malatyńska
Karolina Knaga
Lena Dybek
- uczniowie klas 4-6
Antoni Zgodziński
Julia Domagała
Lena Apanasiewicz
Emilia Węgierska
Zuzanna Majtyka
- uczniowie klas II-III
Maria Mila
Antoni Podyma
Piotr Oscenda
Maria Witkowska
Pola Perlińska
Gratulujemy!
