8 grudnia 2023r. uczniowie klasy IIIai wzięli udział w Klasowym Konkursie Recytatorskim - Wiersze Juliana Tuwima .
Umiejętności naszych uczniów oceniała niezwykła komisja w skład której wchodzili: Zbigniew Gajda - Dyrektor naszej Szkoły, Pani Kamila Derbis - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasach starszych, Pani Barbara Rozmarynowska - właścicielka Księgarni "Globus" w Wieluniu.
Po wysłuchaniu wszystkich recytacji uczniów, komisja miała trudne zadanie, ale po długiej debacie wyłoniono zwycięzców:
I miejsca - Zlata Bobovych
I miejsce - Kacper Sibiak
I miejsce - Szymon Kuźniak
II miejsce - Julia Posmyk
III miejsce - Natan Gładysz
Wyróżnienie - Kateryna Kostiuk
Wyróżnienie - Liana Liparteliani
Wyróżnienie - Mikołaj Kryś
Wyróżnienie - Mikołaj Macuga
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, słodkości oraz dodatkowy upominek w postaci książki "Za górami za morzami" Or-Ot ufundowany przez Księgarnię Globus Jarosław Rozmarynowski
Wielkie brawa dla wszystkich dzieci za udział w konkursie
Nowa galeria Klasowy Konkurs Recytatorski została dodana do albumu fotograficznego
A.M.