19 kwietnia 2023r. odbyły się kolejne zajęcia dla przyszłych pierwszoklasistów, tym razem dzieciaki uczestniczyły w zabawach i grach teatralnych oraz któtkich scenkach przygotowanych przez panie polonistki naszej szkoły: Małgorzatę Białas, Joannę Petrowicz, Mariolę Szczepanską, Malwinę Spychałę i Annę Bednarek-Bakotę. W zajęciach brali udział uczniowie z klas: 6b, 6d i 8d, którzy dzielnie opiekowali się młodszymi koleżankami i kolegami oraz odgrywali przygotowane bajkowe scenki.
Więcej zdjęć można obejżeć w Albumie fotograficznym - w galerii "Przedszkolaki".

