HALA SPORTOWA

WIZUALIZACJA HALI

Cała społeczność szkolna  przeżywa chwile niezwykle radosne, ponieważ ma nadzieję, że spełnią się jej marzenia  dotyczące budowy  nowoczesnej, wielofunkcyjnej  hali  sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich  w Wieluniu.

Z błyskiem w oczach i nieustającym uśmiechem na twarzy patrzymy na powstały projekt. Nowa hala sportowa daje wielkie możliwości do uprawiania sportu, rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych, rekreacji oraz aktywnego spędzania czasu przez najmłodszych i dorosłych. Inwestycja ta byłaby przykładem mądrego gospodarowania środkami publicznymi dla dobra mieszkańców.

Szczególnie daje wielkie możliwości dzieciom, dla których z pewnością byłaby początkiem zapisywania na całe życie pamiętnika pt."Sport, pasja i marzenia".

Hala ma bardzo ważne znaczenie dla uczniów i okolicznej społeczności, gdyż stanowiłaby Centrum Integracji Społecznej. Byłaby ogólnodostępna dla mieszkańców gminy Wieluń oraz wszystkich tych, którzy chcieliby się integrować i miło spędzać tutaj czas.

Mariola Szczepańska