Charytatywny Turniej Pokoleń

WIELUŃSKIEJ SIATKÓWKI

16 marca 2024r.

„Podsumowanie turniejowej zbiórki”

II Charytatywny Turniej Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki już za nami, zatem czas na podsumowanie naszych działań. Z radością pragniemy poinformować, że drugą edycję kończymy finansowym sukcesem. Podczas turniejowej zbiórki, której celem było dofinansowanie rehabilitacji  naszych uczniów oraz absolwentów zebrana została kwota w wysokości 20 356 zł.

Warto podkreślić, iż tegoroczna sprzedaż kiermaszowa oraz pieniężne datki przyniosły  rekordowe 9 166 zł. Indywidualne wpłaty na konto Rady Rodziców dały łącznie 2 900 zł. Prowadzone na szkolnym FB licytacje ostatecznie zakończyły się kwotą 8 290 zł.

Dzięki Państwa ofiarności możemy przejść do realizacji kolejnego etapu naszego projektu. Zainteresowanych przyznaniem dofinansowania informujemy, iż wnioski oraz regulamin dostępne będą od 8 kwietnia 2024r.  Dokumenty należy złożyć do 16 maja 2024r.

Choć żadne słowa nie są w stanie oddać naszej ogromnej wdzięczności, to pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom, Nauczycielom, dyrekcji Zespołu Szkół nr 1, Sympatykom szkoły, lokalnym firmom i przedsiębiorcom naszego regionu, wszystkim Darczyńcom za nieocenioną pomoc w organizacji oraz finansowe i rzeczowe wsparcie.

Dzięki Państwa woli współpracy, hojności oraz osobistym staraniom nasz Kiermasz Wiosenno-Wielkanocny prezentował się okazale. Turniej został zorganizowany na wysokim poziomie i był udanym, sportowym wydarzeniem.

Serdeczne podziękowania składamy również Magdalenie Stysiak, Fundacji Mariusza Wlazłego, wszystkim zawodnikom, sędziom oraz kibicom za ogromne zaangażowanie, otwarte serca i poświęcony czas. Wspólnie udało nam się stworzyć niepowtarzalną, pełną wzruszeń i uśmiechów turniejową atmosferę.

Swoją wdzięczność kierujemy również do wszystkich osób, zainteresowanych charytatywnymi aukcjami. Aktywność Państwa sprawiła, że do zakończenia aukcji emocji nie brakowało, a środki z licytacji znacząco zasiliły cel naszej zbiórki. Zwycięzcom serdecznie jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy!

Uczniom „Piątki” dziękujemy za przygotowanie zagrzewających do rywalizacji transparentów, udział w wyjątkowej prezentacji drużyn oraz zachwycające pokazy grup tanecznych podczas oficjalnego otwarcia turnieju.

Jako organizatorzy mamy nadzieję, że przedświąteczna atmosfera oraz poziom sportowy rozgrywek nie zawiodły Państwa oczekiwań, a turniejowe wspomnienia na długo pozostaną w pamięci. Z ufnością wierzymy, że  podczas III Charytatywnego Turnieju Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki  również będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie oraz obecność.

Niech pozostaną z nami słowa Flory Edwards:

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro,

które dajemy zatacza koło i wraca do nas.”

DARCZYŃCY  TURNIEJU

Magdalena Stysiak

Paulina i Mariusz Wlazły

II Charytatywnego Turnieju Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki

„Słów kilka o przebiegu turnieju”

II Charytatywny Turniej Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki przeszedł już do historii. Jako organizatorzy, wciąż  jesteśmy zbudowani atmosferą dobroczynności, która towarzyszyła temu emocjonującemu wydarzeniu. Siatkarki, siatkarze, kibice, społeczność szkolna, ludzie dobrej woli i wielkiego serca ponownie nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania. Wspólnymi siłami stworzyliśmy piękne, sportowe widowisko.

W naszym  turnieju  miejsca na podium, puchary oraz medale pełnią role drugoplanowe, jednak zwycięskim drużynom : „Ajronówki” oraz „Drink Team” należą się zasłużone gratulacje. Turniejowe zespoły prezentowały swoje siatkarskie umiejętności na wysokim poziomie, dostarczając kibicom wiele radości oraz moc sportowych emocji. Numer PESEL nie miał żadnego znaczenia. Tytuły najbardziej wartościowych zawodników turnieju (MVP) przypadły Adriannie Kruk oraz Patrykowi Wesołowskiemu.

Wszystkich uczestników miło zaskoczył fakt, że po dłuższej przerwie na siatkarskim parkiecie można było zobaczyć patrona turnieju Mariusza Wlazłego.

Siatkarkom i Siatkarzom turnieju ogromnie dziękujemy za udział, jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w  III Charytatywnym Turnieju Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki, oczywiście z Magdą i Mariuszem na czele!

#STYSIAK MAGDA  #WLAZŁY TEAM

GRAMY I POMAGAMY!

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację drużyn:

DRUŻYNY DAMSKIE

1. Ajronówki
  2. Nieznajome
  3. WKSiary
  4. II Liceum Korczak
  5. Piękne i Młode
  6. Młode Duchem

DRUŻYNY  MĘSKIE

1. Drink Team
  2. Zmarnowane Talenty
  3. Jӓgermeistry
  4. Młode Dziady
  5. No Name
  6. Random Team
  7. Id Wind Turbine
  8. Siedmiu Wspaniałych

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych turniejowych zmagań w zakładce "album fotograficzny"!

II Charytatywnego Turnieju Pokoleń Wieluńskiej Siatkówki

Plakat_zs1___logo-skompresowany.pdf

Szanowni Państwo,

16 marca 2024 r. rozpoczynamy siatkarskie zmagania w niezwykle szczytnym celu. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Mariusza Wlazłego.

Naszym celem jest zbiórka środków na dofinansowanie rehabilitacji uczniów i absolwentów Piątki zmagających się z niepełnosprawnością.

Udział w naszym turnieju potwierdziło sześć drużyn damskich oraz osiem męskich zespołów. Na parkiecie rywalizowało będzie ponad 130 zawodników. Rozgrywki  odbędą się w hali Zespołu Szkół nr 1, która w tym dniu stanie się areną zmagań najlepszych siatkarek oraz siatkarzy grających sercem otwartym na potrzeby innych.

Mamy nadzieję, że poziom sportowy turnieju  oraz atmosfera gościnności sprawią, że druga edycja Charytatywnego Turnieju Pokoleń, będzie dla Państwa równie emocjonującym przeżyciem. Wydarzenie uatrakcyjni Kiermasz Wiosenno-Wielkanocny oraz licytacje, które zawdzięczamy  naszym Wspaniałym Darczyńcom.

W związku z powyższym, pragniemy serdecznie zaprosić i zachęcić Państwa do udziału również w charytatywnej aukcji, która odbędzie się  w formie prezentacji na FB.

Startujemy od 7 marca 2024r.

Szczegółowy regulamin w załączniku:

regulamin_aukcji(1).pdf